Aktualności

Wypadek w Grabowie

Data publikacji 09.06.2023

Małkińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj po południu w Grabowie gm. Zaręby Kościelne,jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Wczoraj po południu dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o dachowaniu auta w Grabowie w gminie Zaręby Kościelne. Gdy na miejsce dojechali policjanci wstępnie ustalili, że trzeźwa 25-latka z powiatu wysokomazowieckiego kierując toyotą na łuku drogi nie dostosowała prędkości w wyniku czego zjechała do rowu uderzyła w drzewo po czym auto dachowało. Z kobietą jechał 32-latek z pow. ostrowskiego, z uwagi na obrażenia mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalą małkińscy policjanci.
 
Słoneczna aura i sucha nawierzchnia jezdni sprawia, że niestety kierowcy wciskają mocniej "pedał gazu". Apelujemy do kierowców o rozsądek i wyobraźnię, nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych, dlatego warto "zdjąć nogę z gazu" aby bezpiecznie dojechać do celu podróży.
 
zdj. OSP Zaręby Kościelne

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony