Aktualności

Młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 20.04.2023

Tylko w przeciągu ostatnich dwóch tygodni małkińscy i ostrowscy policjanci zatrzymali 4 młodych mężczyzn posiadających środki odurzające, za co niebawem odpowiedzą przed Sądem.

11 kwietnia po południu na ul. Lubiejewskiej ostrowscy policjanci z prewencji zatrzymali 18-latka. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego nerwowo zachowywał się, szybko okazało się co było tego powodem. 18-latek miał susz roślinny - marihuanę.

Tego samego dnia kilka godzin później małkińscy policjanci z prewencji zatrzymali 19-latka. Mieszkaniec jechał samochodem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa co zwróciło uwagę policjantów. W trakcie kontroli okazało się, że -latek ma narkotyki w postaci mefedronu.

15 kwietnia przed północą na ul. 1 Maja małkińscy policjanci legitymowali 18-latka. Młody mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał marihuanę.

Natomiast w nocy z wtorku na środę ostrowscy policjanci zatrzymali 21-latka w jednym z lokali świadczących usługi hotelowe. Mężczyzna był tam z 40-letnią kobietą która wynajęła pokój.W trakcie interwencji policjanci znaleźli u 21-latka kryształki - mefedron, mężczyzna był nietrzeźwy miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, za posiadanie środków odurzających za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

zdj. J.Z - KP Małkinia Górna

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony