Aktualności

Ostrowscy policjanci odchodzą na emeryturę.

Data publikacji 24.02.2023

W dniu 24 lutego 2023r w małkińskim komisariacie policji w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych jednostki oficjalnie podziękowano policjantom rozpoczynającym emeryturę za ich trudną, odpowiedzialną i wieloletnią służbę.

W dniu dzisiejszym z mundurem rozstało się czterech funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Małkini Górnej. Uroczystą zbiórkę z okazji odejścia na emeryturę przeprowadziła kom. Justyna Biedrzycka Komendant KP Małkinia Górna. Na zasłużoną emeryturę przeszli: podkom. Marcin Kędzierski - Zastępca Komendanta KP Małkinia Górna, funkcjonariusz będący na stanowisku kierownika Ogniwa Prewencji KP Małkinia Górna oraz dwóch funkcjonariuszy Zespołu Kryminalnego w KP Małkinia Górna.

Podinsp. Dariusz Bednarczyk Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Maz., podziękował im za wieloletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu ostrowskiego. Za wspólna służbę podziękowali im także inni pracownicy i funkcjonariusze komisariatu.

Odchodzącym policjantom jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę i życzymy zdrowia oraz by czas emerytury pozwolił im na odkrywanie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia, pełnego optymizmu, dystansu i zadowolenia.

mł. asp. Emilia Podbielska

Powrót na górę strony