Aktualności

VIII Bieg Wolności i Solidarności - apel do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze

Data publikacji 21.10.2022

Z uwagi na zaplanowany na nadchodząca niedzielę 23 października 2022r. VIII Bieg Wolności i Solidarności, którego trasa biegnie m.in ulicami miasta apelujemy do kierowców o cierpliwość i zachowanie ostrożności na drodze. Nad bezpieczeństwem uczestników biegu będą czuwać ostrowscy policjanci.

W najbliższą niedzielę 23 października MOSiR zaplanował wydarzenie sportowe pt. VIII Bieg Wolności i Solidarności. Bieg rozpocznie się o godz. 11:00 - start sprzed ratusza miejskiego. Trasa prowadzi ul. 3Maja do ronda im. rtm. W. Pileckiego następnie ul. 63rok. Potem uczestnicy pobiegną przez Starą Grabownicę, Nową Grabownicę, Kuskowiznę, Sagaje skąd wbiegną na ul. W. Broniewskiego, potem w ul. Parkową a następnie w ul. Trębickiego gdzie będzie na nich czekała meta. Zakończenie biegu planowane jest na godz. 13:00. Na trasie biegu ostrowscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników.

W związku z wystąpieniem w tym czasie utrudnień apelujemy do kierowców o cierpliwość i zachowanie ostrożności na drodze a uczestnikom biegu życzymy sprzyjającego wiatru na starcie i pokonania życiowych rekordów.

zdj. Bieg Wolności i Solidarności 2017r.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony