Aktualności

Podinsp. Dariusz Bednarczyk od dziś pełni obowiązki I Z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Data publikacji 22.09.2022

Dziś w południe w Jatkach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji oddelegowania podinsp. Dariusza Bednarczyka do pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku I Z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł.insp Krzysztofowi Szymańskiemu przed Dowódcę uroczystości kom. Sylwestra Nietubycia. Następnie Komendanci oddali honor sztandarowi. Po przywitaniu zaproszonych gości w osobach I Z-cy KMP w Ostrołęce podinsp. Andrzeja Rydzewskiego wraz z oficerem prasowym ostrołęckiej Policji kom. Tomaszem, Żerańskim, starosty ostrowskiego Zbigniewa Chrupka, Sekretarza Miasta Sylwii Katarzyny Kos, Prokuratora Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej Andrzeja Krystosiaka, ks Kapelana Marka Grudy oraz kadry kierowniczej i pracowników ostrowskiej komendy został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca o oddelegowaniu podinsp. Dariusza Bednarczyka do pełnienia służby na stanowisku I Z-cy KPP w Ostrowi Mazowieckiej.
 
Komendant mł.insp Krzysztof Szymański serdecznie przywitał podinsp. Dariusza Bednarczyka wspominając, że I Z-ca pochodzi z terenu powiatu ostrowskiego, a zdobyte bogate doświadczenie jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego KMP w Ostrołęce będzie nieocenione na nowym stanowisku.
 
Zaproszeni goście oraz zebrana kadra ostrowskiej komendy życzyła wielu sukcesów na stanowisku I Z-cy podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi.
 

Autor: mł.asp Marzena Laczkowska/zdj. kom. T. Ż.

 

Powrót na górę strony