Aktualności

Spotkania z seniorami w trosce o ich bezpieczeństwo

Data publikacji 20.09.2022

Małkińscy dzielnicowi w trosce o bezpieczeństwo seniorów organizują z nimi spotkania gdzie rozmawiają o metodach oszustw oraz bezpieczeństwie na drodze. W działaniach wspierają ich m.in Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Małkini Górnej poprzez przekazywanie odblasków i ulotek.

Seniorzy narażeni są na różnego rodzaju oszustwa, najsłynniejsze to na tzw. wnuczka czy pracownika różnego rodzaju instytucji. Dlatego małkińscy dzielnicowi w trosce o ich bezpieczeństwo zorganizowali spotkania aby rozmawiać o tym jak nie paść ofiarą oszustwa. Z uwagi na zbliżająca się jesień policjanci przekazali również odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Małkini Górnej oraz ulotki na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Spotkania odbyły się w Małkini Górnej. Prostyni oraz Broku.

Apelujemy do najbliższych seniorów aby rozmawiali na temat obecnie stosowanych przez przestępców metod oszustw. Takie rozmowy mogą ich uchronić przed utratą oszczędności życia.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony