Aktualności

Sprawcy kradzieży akumulatorów z tymczasowej sygnalizacji i paliwa ze zbiorników ciążarówek zatrzymani przez ostrowskich kryminalnych

Data publikacji 05.09.2022

Ostrowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali w minionym tygodniu trzech mężczyzn w związku z licznymi kradzieżami z włamaniem do zbiorników z paliwem ciężarówek oraz kradzieży akumulatorów z tymczasowej sygnalizacji na remontowanych drogach.

W okresie letnim na terenie powiatu ostrowskiego dochodziło do licznych kradzieży z włamaniem do zbiorników z paliwem samochodów ciężarowych oraz kradzieży akumulatorów z sygnalizacji tymczasowej stosowanej w trakcie remontu dróg. Sprawą zajmowali się ostrowscy policjanci z wydziału kryminalnego. Policjanci na podstawie własnych ustaleń zatrzymali w minionym tygodniu trzech mężczyzn w wieku 32,43 i 22 lat z powiatu ostrowskiego. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na postawienie 22-latkowi i 43-latkowi aż 14 zarzutów związanych z kradzieżami z włamaniem do zbiorników z paliwem ciężarówek oraz kradzieży akumulatorów z sygnalizacji tymczasowej. Natomiast 32-latek usłyszał 2 zarzuty współudziału w kradzieżach z włamaniem do zbiorników z paliwem ciężarówek.

Za kradzież z włamaniem mężczyznom grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony