Aktualności

Tylko dwa dni i aż dwa wypadki drogowe, apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę

Data publikacji 13.07.2022

W związku z ostatnimi wypadkami do jakich doszło na terenie powiatu ostrowskiego apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Tylko w przeciągu dwóch dni w niedzielę i poniedziałek doszło do dwóch wypadków drogowych. W niedzielę przed południem na drodze K60 w pobliżu Brudek Starych doszło do wypadku drogowego z udziałem 3 aut. Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca kiją 34-latka z powiatu ostrowskiego podczas skręcania w lewo uderzyła w jadącego z naprzeciwka vw kierowanego przez 23-latka z powiatu ostrowskiego. Następnie vw uderzył w wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej fiata którym kierował 45-letni mieszkaniec Warszawy. Do szpitala przewieziono 6 osób, z czego 4 odniosły obrażenia. Kierowcy aut byli trzeźwi.

W poniedziałek rano doszło do drugiego wypadku tym razem na drodze W 677 w Sulęcinie Włościańskim. Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący hondą 57-latek obywatel Litwy jadąc w stronę Ostrowi Mazowieckiej z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z hyundaiem - busem kierowanym przez 43-latka z województwa mazowieckiego. Do szpitala przewieziono w sumie 5 osób w tym jedną Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Nad wyjaśnieniem okoliczności obydwu wypadków pracują ostrowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.

zdj. KPP Ostrów Mazowiecka

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony