Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 04.04.2022

W minionym tygodniu aż pięciu kierowców straciło na 3 miesiące prawo jazdy, apelujemy o zdjęcie nogi z gazu i jazdę zgodnie ze znakami i przepisami ruchu drogowego.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z WRD pracując w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED skontrolowali 66 kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość. W 5 przypadkach policjanci zatrzymali na 3 miesiące prawo jazdy.
 
W poniedziałek wieczorem na drodze W 694 w Rostkach Wielkich 28-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego jechał audi 115km/h. W środę po godz. 18:00 w Zakrzewie Słomach 41-letni mieszkaniec województwa lubelskiego jechał volvo 117km/h. Tego samego dnia niecałą godzinę później w Zgleczewie Szlacheckim 30-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego jechał dacią102km/h. Natomiast w czwartek przed południem w Tymiankach Szklarzach na drodze W694 60-letni mieszkaniec województwa podlaskiego jechał volvo 103km/h.
 
We wszystkich tych przypadkach policjanci zatrzymali kierowcom prawo jazdy na 3 miesiące, ponadto wystawili mandaty i dopisali punkty karne.

mł.asp Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony