Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 08.02.2022

Niestety wśród kierowców nadal są osoby, które nie dbają o własne bezpieczeństwo a także finanse i jeżdżą autem z dużą prędkością.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wchodzący w skład Mazowieckiej Grupy SPEED skontrolowali 88 kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. Wśród tych osób aż 4 straciły na 3 miesiące prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50km/h na obszarze zabudowanym.
 
2 lutego przed południem w Zgleczewie Szlacheckim kierowca oplem 32-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego jechał 105km/h. Mężczyzna został ukarany 1500zł mandatem, 10 punktami karnymi. W sobotnie popołudnie w Zuzeli policjanci zatrzymali kierowcę bmw. 22-latek z powiatu siemiatyckiego jechał 106km/h. Również został ukarany mandatem w kwocie 1500zł i 10 pkt karnych. W niedzielny poranek w Glinie policjanci zatrzymali kierowcę mazdy. 43-letni mieszkaniec powiatu bielskiego jechał 149km/h. Mężczyzna otrzymał mandat w kwocie 2500zł i 10 punktów karnych. Taką samą karę zastosowali policjanci wobec 39-latka z powiatu Warszawa-Zachodnia. Mężczyzna jechał w niedzielę rano ul. Brokowską w Małkini Górnej z prędkością 145km/h.
 
Apelujemy aby w trosce o własne bezpieczeństwo i innych osób korzystających z jezdni respektować znaki oraz przepisy ruchu drogowego.

 

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony