Aktualności

Odnaleziono portfel!

Data publikacji 28.01.2022

Godną naśladowania postawą wykazała się mieszkanka powiatu ostrowskiego, która w dniu dzisiejszym znalazła portfel wraz z zawartością i przyniosła go na Policję.

W dniu dzisiejszym w Ostrowi Mazowieckiej w rejonie obiektów handlowych przy ulicy Mieczkowskiego w godzinach porannych mieszkanka powiatu ostrowskiego znalazła portfel koloru czarnego. Kobieta wraz ze znaleziskiem udała się do budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie przekazała go policjantom. Wewnątrz znajdowały się pieniądze i dokumenty. Po upływie krótkiego okresu czasu zguba trafiła do właścicielki, która jak sama oświadczyła, że musiała o nim zapomnieć w trakcie robienia zakupów. W tym przypadku całe zdarzenie zakończyło się pozytywnie lecz warto pamiętać, iż okazja czyni złodzieja. Aby unikną podobnych sytuacji pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu rzeczy wartościowych i rozwadze przy codziennych zakupach.

Postawa mieszkanki powiatu ostrowskiego, która odnalazła portfel niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i jest godna naśladowania. Dzięki tej właściwej postawie obywatelskiej odnalezione rzeczy mogły trafić do właścicielki.

 

sierż szt. Emilia Podbielska

Powrót na górę strony