Aktualności

Kolizja na S-8 z udziałem aż 4 aut

Data publikacji 25.01.2022

W miniony piątek na S-8 doszło do kolizji aż 4 aut, na szczęście kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem w kwocie 1200zł.

Kolizją nazywamy zdarzenie drogowe, w którym uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło w miniony piątek po południu na S-8 na obwodnicy miasta, gdzie zderzyły się aż 4 auta.  Kierujący fiatem 58-latek obywatel Litwy nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył mercedesa sprintera z lawetą kierowanego przez 65-letniego obywatela Litwy. Następnie mercedes uderzył w tył skody, którą kierowała 56-letnia mieszkanka Warszawy. W wyniku tego skoda uderzyła w tył jaguara kierowanego przez 60-letniego mieszkańca powiatu ełckiego. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, na szczęście nie doznali żadnych poważnych obrażeń. Kierowca fiata został ukarany mandatem w kwocie 1200zł.

Apelujemy do kierowców podróżujących trasą S-8 o zachowanie szczególnej ostrożności z uwagi na duży ruch zarówno aut osobowych jak i ciężarowych. Dla poprawy bezpieczeństwa należy zwiększyć odległość od aut jadących przed nami. Wówczas zyskamy możliwość bezpiecznego hamowania aby uniknąć zderzenia.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony