Aktualności

Odnaleziono portfel!

Data publikacji 14.01.2022

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który w dniu dzisiejszym znalazł portfel wraz z pieniędzmi i przyniósł go na Policję.

W dniu dzisiejszym w Ostrowi Mazowieckiej w rejonie ulicy Broniewskiego 3 około godziny 9:00  mieszkaniec powiatu ostrowskiego znalazł portfel koloru czerwonego. Mężczyzna wraz ze znaleziskiem udał się do budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie przekazał go policjantom. Wewnątrz znajdują się pieniądze lecz nie ma żadnych dokumentów, które mogłyby przyczynić się do ustalenia osoby, która go zagubiła. Właściciela/kę zapraszamy po jego odbiór do Komendy  Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Ewentualni świadkowie zdarzenia mogący przyczynić się do ustalenia okoliczności bądź właściciela zguby proszeni są o kontakt z dyżurnym KPP Ostrów Maz. (47 70 44 200).

Postawa mieszkańca powiatu ostrowskiego, który odnalazł portfel niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i jest godna naśladowania. Dzięki tej właściwej postawie obywatelskiej odnalezione rzeczy będą mogły trafić do właściciela.

 

sierż.szt. Emilia Podbielska

Powrót na górę strony