Aktualności

Święto pracownika cywilnego w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Data publikacji 15.11.2021

Już po raz szósty w Komendzie Powiatowej Policji pracownicy Policji obchodzili swoje święto. W związku z tym wyjątkowym świętem w dniu 15.11.2021 roku Komendant Powiatowy Policji podinsp. Krzysztof Szymański wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Ostrwi Mazowieckiej podinsp. Pawłem Antośkiewicz podziękowali pracownikom Policji za codzienny trud pracy i profesjonalizm w działaniu na rzecz Policji.

Dzień Służby Cywilnej, jako święto tej formacji, nie bez znaczenia ustanowiony został w dniu 11 listopada czyli w Narodowe Święto Niepodległości.

Pracownicy Cywilni nazywani są niewidzialnym sercem formacji, bo choć ich praca jest często niedostrzegana, bez nich funkcjonowanie Policji byłoby praktycznie niemożliwe.

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej pracuje 25 pracowników policji, którzy mają nieodzowny wkład w dbałość o poprawę stanu bezpieczeństw mieszkańców powiatu ostrowskiego. I choć nie wykonują oni bezpośrednio pracy takiej jak każdy funkcjonariusz policji to bez ich pracy  każdy policjant nie byłby w stanie sprawnie realizować swoich czynności.

Z okazji minionego święta, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej podinsp. Krzysztof Szymański  oraz  I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Paweł Antośkiewicz  spotkali  się w dniu dzisiejszym ze wszystkimi pracownikami cywilnymi zatrudnionymi w naszej jednostce. W trakcie spotkania komendanci złożyli  swoim pracownikom  serdeczne podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i pracę. Podkreślił ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz codzienną udzielaną pomoc policjantom, która jest często niedostrzegana. W ramach podziękowania pracownicy cywilni otrzymali słodki poczęstunek.

 

 

 

sierż.szt. Emilia Podbielska

 

Powrót na górę strony