Aktualności

Nietrzeźwi wsiedli za kierownicę auta

Data publikacji 12.11.2021

Wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, jeden z nich doprowadził do kolizji. Mężczyźnie niebawem odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Wczoraj w południe na ul. Ptasiej ostrowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem. 58-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zbadany na stan trzeźwości, urządzenie wskazało 2,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał jeszcze jeden ważny powód dlaczego nie powinien kierować autem, zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów wydany przez zambrowski sąd.

Również wczoraj z tym, że wieczorem na ul. Sikorskiego policjanci zatrzymali kierującego peugeotem. 53-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego podczas wymijania zderzył się z wymijanym audi kierowanym przez 39-letniego ostrowianina. Sprawcą kolizji 53-latek był nietrzeźwy miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 53-latkowi prawo jazdy.

Nieodpowiedzialni kierujący niebawem odpowiedzą przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Natomiast 58-latek dodatkowo odpowie za niestosowanie się do zakazu za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

mł.asp Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony