Aktualności

Jeden dzień i aż dwa wypadki drogowe

Data publikacji 10.11.2021

Tylko wczoraj w przeciągu niespełna godziny doszło do dwóch wypadków drogowych, w wyniku których obrażenia odniosło aż 5 osób. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności wypadków. W związku z tymi zdarzeniami apelujemy o ostrożną jazdę.

Wczoraj ostrowscy policjanci odnotowali aż dwa wypadki drogowe do których doszło w odstępie niespełna godziny. Pierwszy wypadek miał miejsce w Turobinie Brzozowej parę minut po godz. 11:00 uczestniczyli w nim kierujący mercedesem 33-latek z województwa podlaskiego oraz kierująca toyotą 25-latka z powiatu ostrowskiego. Z uwagi na obrażenia do szpitala przewieziono 25-latkę, uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Również wczoraj przed godz. 12:00 w Sulęcinie Szlacheckim na drodze W677 doszło do wypadku z udziałem aż 3 samochodów renault kierowanego przez 41-latka z powiatu ostrowskiego, audi którym kierował 41-latek również z powiatu ostrowskiego oraz forda kierowanego przez 56-latka z województwa podlaskiego. W wyniku zderzenia aut do szpitala kartką pogotowia przewieziono kierowcę renault, kierującego audi oraz pasażera 17-latka drugi z pasażerów audi 18-latek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. Policjanci pracowali na miejscu wypadku przez kilka godzin, w związku z tym droga była zablokowana do momentu wykonania wszystkch czynności. Kierowcy aut byli trzeźwi, dodatkowo pobrano od nich krew na badania.

Okoliczności obydwu wypadków wyjaśniają ostrowscy policjanci z wydziału kryminalnego.

zdj. wypadek na drodze W 677 Sulęcin Szlachecki

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony