Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 08.11.2021

Mazowiecka Grupa SPEED dbając o bezpieczeństwo na drodze "eliminuje" z ruchu drogowego kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. Jest to szczególnie niebezpiecznie na terenie obszaru zabudowanego.

Ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wchodzą w skład Mazowieckiej Grupy SPEED. Policjanci podczas służby zwracają szczególnie uwagę na kierowców, którzy jadąc z nadmierną prędkością zagrażają bezpieczeństwu innych osób znajdujących się na drodze. W minionym tygodniu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 105 kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość. W dwóch przypadkach policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie o powyżej 50km/h na obszarze zabudowanym.

1 listopada przed południem w Zgleczewie Szlacheckim policjanci zatrzymali kierującego vw. 37-latek z Warszawy jechał 108km/h. Tego samego dnia wieczorem w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Różańskiej policjanci zatrzymali kierującego audi. -latek z województwa mazowieckiego jechał 126km/h. W obydwu przypadkach policjanci zatrzymali kierowcom prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy o więcej rozsądku za kierownicą. Pamiętajmy, że nie jesteśmy sami na drodze a jazda z nadmierną prędkością to jenda z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych.

mł.asp Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony