Aktualności

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w związku ze zbliżającym się 1 i 2 listopada

Data publikacji 28.10.2021

Apelujemy do mieszkańców powiatu ostrowskiego o zwracanie uwagi na tymczasową zmianę organizacji ruchu w pobliżu cmentarzy z uwagi na nadchodzące dni świąteczne 1 i 2 listopada.

Zbliża się Święto Zmarłych i Dzień Wszystkich Świętych w tym czasie w pobliżu cmentarzy będzie panował większy ruch aut oraz pieszych. Nad bezpieczeństwem na drodze będą czuwali ostrowscy policjanci. Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na tymczasową zmianę organizację ruchu w pobliżu cmentarzy w dniach od piątku 29 października do wtorku 2 listopada.

Przypominamy:

- na ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. S.Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruchu jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego,

- na ul. E.Orzeszkowej na odcinku od ul. J.Piłsudskiego do ul. Cmentarnej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy,

- na ul. J.Piłsudskiego na odcinku od ul. E.Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy,

- na ul. Wiśniowej na odcinku od ul. Bąkówka do ul. Błękitnej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy ( dojazd do ul. Różańskiej ul. Błękitną i Łamaną)

Dodatkowo od 31.10.2021r. do 2.11.2021r. dla kierowców zostanie udostępniony parking przy Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul.Grota Roweckiego.

Apelujemy do kierowców o stosowanie się do znaków obowiązujących w tych dniach w pobliżu cmentarzy. Na miejscu obecni będą policjanci do których zawsze możemy zwrócić się o pomoc.

 

źródło: Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

mł.asp Marzena Laczkowska
 

Powrót na górę strony