Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 18.10.2021

Ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pracując w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED "eliminują" z ruchu kierowców, którzy swoją brawurową jazdą z nadmierną prędkością zagrażają bezpieczeństwu innych osób.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pracując w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED skontrolowali 98 kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość. W 5 przypadkach policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h na obszarze zabudowanym.

W minioną środę po południu w Rostkach Wielkich na drodze W 694 policjanci zatrzymali kierującego peugeotem. 36-letni mieszkaniec województwa śląskiego jechał 140km/h. W zeszłą sobotę policjanci zatrzymali aż trzy prawa jazdy. Po południu w Zgleczewie Szlacheckim na drodze W 694 skontrolowali kierującego vw. 42-letni mieszkaniec Warszawy jechał 119km/h. Tego samego dnia godzinę później w Zakrzewie Słomach policjanci zatrzymali kierującego peugeotem. 48-letni mieszkaniec Warszawy jechał 108km/h. Również w sobotę przed godz. 14:00 w Zuzeli na drodze W 694 policjanci zatrzymali kierującego vw. 40-letni mieszkaniec województwa podlaskiego jechał 116km/h. Natomiast wczoraj po południu w Rostkach Wielkich na drodze W694 policjanci skontrolowali kierującego oplem. 41-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego jechał 103km/h. Kierowcom aut policjanci zatrzymali na 3 miesiące prawo jazdy, ponadto zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

 

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony