Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 07.09.2021

Policjanci z WRD działając w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED reagują na kierowców którzy przekraczając dozwoloną prędkość zagrażają bezpieczeństwu innych osób znajdujących się na drodze.

Ostrowscy policjanci z WRD działając w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu Policjanci patrolują trasy gdzie z uwagi na infrastrukturę drogową kierowcy najczęściej przekraczają dopuszczalną prędkośc powodoują zagrożenie dla innych osób. W minionym tygodniu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 83 kierowców nie stosujących się do ograniczenia prędkości, jeden z kierowców stracił na 3 miesiące prawo jazdy.

1 września wieczorem w Glinie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę skody. 20-letni mieszkaniec Warszawy jechał 108km/h przez obszar zabudowany, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiace.

Apelujemy o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami i znakami drogowymi.

Podsumowanie Mazowieckiej Grupy SPEED przez KWP zs. w Radomiu dostępne jest https://mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/58572,Mazowiecka-grupa-SPEED.html

mł.asp Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony