Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 13.07.2021

Głównym celem Mazowieckiej Grupy SPEED jest eliminowanie z ruchu kierowców łamiących przepisy dot. dozwolonej prędkości jazdy.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z Mazowieckiej Grupy SPEED skontrolowali 116 kierujących przekraczających dopuszczalną prędkość. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h oraz kierująca po użyciu alkoholu z sądowym zakazem.

8 lipca po południu w Glinie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem 63-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. Mężczyzna jechał przez obszar zabudowany 113km/h. Policjanci zatrzymali elektronicznie 63-latkowi prawo jazdy na 3 miesiące.

10 lipca po południu na ul. Różańskiej policjanci zatrzymali kierującą audi. 35-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego miała sądowy zakaz kierowania oraz była po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Niebawem 35-latka odpowie przed Sądem za kierowanie autem po użyciu alkoholu oraz złamanie sądowego zakazu.

Podsumowanie Mazowieckiej Grupy SPEED KWP zs. w Radomiu https://mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/56781,Mazowiecka-grupa-SPEED.html

mł.asp Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony