Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 07.04.2021

Ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego należą do Mazowieckiej Grupy SPEED. Policjanci podczas służby interweniują wobec kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pracując w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED skontrolowali 84 kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość. Ponadto policjanci zatrzymali kierowcę z sądowym zakazem oraz bez uprawnień.

1 kwietnia rano na S-8 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw. 26-latek z powiatu wyszkowskiego kierował autem chociaż miał sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Nieodpowiedzialny 26-latek odpowie przed Sądem za niestosowanie się do wydanego zakazu. Tego samego dnia wieczorem na ul. Różańskiej policjanci zatrzymali kierującego hyundaiem, mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania. Dodatkowo z uwagi na odmowę poddania się badaniu na stan trzeźwości od 48-latka z powiatu ostrowskiego pobrano krew.

Apelujemy do kierowców o więcej rozsądku. Przypominamy, że niestosowanie się do sądowego zakazu stanowi przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony