Aktualności

Zaczepiał klientów-wpadł z narkotykami !

Data publikacji 14.02.2021

W czwartkowy wieczór policjanci z wydziału prewencji zatrzymali mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej, który posiadał narkotyki.

11 lutego dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie naszego miasta w jednej z aptek mężczyzna zaczepia klientów. Natychmiast na miejsce interwencji został skierowany patrol.  Policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna w obecności funkcjonariuszy zachowywał się nerwowo i podejrzanie, ponadto był pobudzony. Mundurowi nabrali podejrzeń, że mężczyzna może posiadać substancje zabronione. Przypuszczenia okazały się trafne. Przy 34-latku ujawnili kilka torebek foliowych z zawartością białej substancji. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz ostrowianin za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających lub substancij psychotropowych, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

sierż. szt. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony