Aktualności

Zatrzymani za posiadanie narkotyków!!!

Data publikacji 28.08.2020

Walka z przestępczością narkotykową to jeden z priorytetów ostrowskiej policji. W ciągu 2 dni zatrzymano osoby, które posiadały środki odurzające.

W dniu 22.08.2020r. w Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Różańskiej policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 33-letniego mieszkańca naszego miasta, który posiadał cztery torebki strunowe z zawartością białego proszku. Po przebadaniu substancji narkotestem okazało się że to była amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Następnie w dniu 24.08.2020r w Przyborowiu w gminie Wąsewo również policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, podczas kontroli zbiornika wodnego zauważyli zaparkowany pojazd marki Opel w którym ujawnili dwie torebki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu substancji narkotestem okazało się że to marihuana. W związku z tym zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, którzy w tym czasie przebywali w tym miejscu i którzy nie przyznawali się do posiadania tych środków ujawnionych w ich pojeździe. Jak się okazało to dwaj bracia 25- letni i 21-letni mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej. Noc spędzili w policyjnym areszcie a po ich przesłuchaniu starszy z braci przyznał się że znaleziona marihuana należy do niego.

 

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

sierż. szt. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony