Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drużyna GKS Wąsewo Seniorzy zajęła I miejsce w Drugim Otwartym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Wąsewie

Wczoraj w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się II Otwarty Turniej Piłki Nożnej dla dorosłych pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Od tygodnia w powiecie ostrowskim trwają ferie. To doskonały czas na organizację zawodów sportowych z udziałem młodzieży oraz dorosłych. W związku z tym już po raz drugi w Wąsewie odbył się II Otwarty Turniej Halowy Piłki Nożnej dla dorosłych. Celem turnieju był bezpieczny i aktywny zimowy wypoczynek.

Organizatorem tego sportowego wydarzenia był Urząd Gminy w Wąsewie oraz dzielnicowy asp. Marek Kaczmarczyk. Patronat nad turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

W turnieju udział wzięło 7 drużyn:KS Wąsewo Trampkarze, KS Brudki Stare, Ekonomik Ostrów Maz., Agromer Trynosy, Wąsewo, Ks Wąsewo Seniorzy, Przyborowie. Rozgrywki między drużynami trwały po 10 minut, podczas turnieju rozegrano aż 21 pojedynków. W pierwszej trójce znalazły się na miejscu 3 – Ekonomik Ostrów Maz.  miejsce drugie zajęła drużyna Agromer Trynosy. Zwycięzcą turnieju został KS Wąsewo Seniorzy.

Drużyny z podium otrzymały puchary z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej Pana podinsp. Mirosława Olszewskiego oraz Wójta Gminy Wąsewo Pana Rafała Kowalczyka. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Turniej zakończył się wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

 

 

Powrót na górę strony