Aktualności

Nocne zdarzenie drogowe na trasie S7, w pobliżu Nowej Wsi. Policja przypomina o zachowaniu ostrożności

Data publikacji 08.03.2023

Dziś w nocy, w pobliżu Nowej Wsi (gmina Szydłowo), na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą oraz ciężarowej piaskarki. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący scanią uderzył w tył renault. Ruch w kierunku Warszawy był zablokowany przez kilka godzin, wyznaczono objazd.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący ciężarową scanią, 51-letni mieszkaniec Olsztynka, jadąc w kierunku Warszawy, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim, ciężarowego renault. W wyniku uderzenia, doszło do wywrócenia się renault, pojazd uderzył w bariery. Kierujący renault, 44-letni mieszkaniec Mławy oraz kierowca scanii, zostali przewiezieni do szpitala w Mławie, byli trzeźwi. Po udzieleniu  im pomocy medycznej, opuścili szpital. Trwają dalsze czynności Policji.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Nocami temperatura spada poniżej zera, tworzą się niebezpieczne, lokalne oblodzenia. W takich warunkach chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości, mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia drogowego.

asp.szt. Anna Pawłowska

 

 

 

 

Powrót na górę strony