Aktualności

Wypadek na drodze relacji Breginie- Rydzyn Szlachecki, ranny kierowca samochodu ciężarowego. Policja apeluje o ostrożność

Data publikacji 06.03.2023

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie sobotniego wypadku na terenie gminy Strzegowo, w którym ranny został kierowca samochodu ciężarowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który wywrócił się na bok i wpadł do rowu. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Był trzeźwy.

Do wypadku doszło w sobotę rano, na drodze relacji Breginie – Rydzyn Szlachecki. Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem ciężarowym z ładunkiem jaj wylęgowych, na łuku drogi zjechał na pobocze, tracąc panowanie nad pojazdem. Następnie doszło do wywrócenia się pojazdu, który sunąc na boku po jezdni, wjechał do rowu, uderzając skrzynią ładunkową w drzewo.  Kierowca, 32-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Trwają szczegółowe ustalenia przyczyn wypadku, postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Nocne przymrozki mogą powodować miejscowe oblodzenia. Chwila nieuwagi lub niedostosowanie prędkości, mogą doprowadzić do wypadku. 

asp.szt. Anna Pawłowska

 

  • miejsce wypadku
  • miejsce wypadku
  • miejsce wypadku
Powrót na górę strony