Aktualności

Wypadek w pobliżu Dobrej Woli, dwie osoby ranne

Data publikacji 16.01.2023

Dziś rano, na drodze relacji Rumoka – Turza Wielka, w pobliżu Dobrej Woli doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierowca i pasażer zostali przewiezieni do szpitali. Policja ostrzega, miejscowe oblodzenia to prawdziwa pułapka, dlatego podstawą jest ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, kierujący hyundaiem 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Turzy Wielkiej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, gdzie samochód otarł się o drzewo, wjechał do rowu i dachował. Kierowca był trzeźwy, przewoził 17-letniego pasażera. Kierowca i pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania. Młody kierowca posiadał prawo jazdy od  8 miesięcy. Trwają dalsze ustalenia , czynności prowadzi mławska komenda Policji.

Policjanci ostrzegają, oblodzenia to prawdziwa pułapka na drodze. Brak doświadczenia za kierownicą, chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości – mogą  doprowadzić do groźnego wypadku. Zwolnij, oceń warunki na drodze, bądź uważny,  nie przeceniaj swoich umiejętności za kierownicą.

asp.szt. Anna Pawłowska

  • miejsce wypadku, rozbite auto
  • miejsce wypadku, rozbite auto
Powrót na górę strony