Aktualności

Mławscy kryminalni odzyskali skradzione rowery, podejrzany o ich kradzież trafił do aresztu

Data publikacji 16.11.2022

Mławscy kryminalni na podstawie prowadzonych ustaleń odnaleźli i zabezpieczyli na terenie Mławy 5 skradzionych rowerów. Podejrzany o kradzież 35-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Policjanci poszukują właścicieli odzyskanych rowerów.

Zatrzymany 35-leni mieszkaniec Mławy był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Podczas przeszukania, w  użytkowanym przez niego garażu, policjanci odnaleźli cztery rowery z zatartymi numerami identyfikacyjnymi oraz śladami malowania. Piąty został porzucony przez sprawcę na ulicy. Mławianin usłyszał już zarzuty, na wniosek prokuratury, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, został aresztowany na 3 miesiące.

Żaden z odnalezionych rowerów nie był oznakowany. Złodziej zatarł numery nadane przez producenta, ramy rowerów mają także ślady malowania. Policjanci ustalają właścicieli odzyskanych jednośladów. Jeśli rozpoznajesz na publikowanym zdjęciu swój rower, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi czynności tel. 47 703 62 57.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

  • rower
  • rower
  • rower
  • rower
  • rower
Powrót na górę strony