Aktualności

Ukradł hulajnogę elektryczną, usiłował ukraść rower. Zarejestrowały go kamery

Data publikacji 18.10.2022

Mławska Policja publikuje zdjęcia sprawcy kradzieży. Widoczny na zdjęciach, młody mężczyzna, wszedł do klatki schodowej bloku, na jednym z mławskich osiedli i z klatki schodowej ukradł hulajnogę elektryczną Xiaomi MI. Próbował też ukraść rower z hali garażowej. Jeśli go rozpoznajesz, niezwłocznie powiadom Policję.

Widoczny na zdjęciach mężczyzna wszedł do klatki schodowej bloku, zabezpieczając drzwi przed zatrzaśnięciem. Z budynku wyprowadził pozostawioną na klatce schodowej hulajnogę elektryczną. Wcześniej  próbował ukraś rower z hali garażowej, wprowadził go na klatkę schodową i porzucił.  Sprawcę kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Zgodnie z Kodeksem karnym, za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowania prowadzi mławska komenda Policji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, widocznego na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00 lub 47 703 62 56.  Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

  • screen z monitoringu
  • screen z monitoringu
  • screen z monitoringu
Powrót na górę strony