Aktualności

Wypadek w Głużku. Ranny młody kierowca

Data publikacji 04.08.2022

Mławska Policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego, w którym ranny został 24-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Młody kierowca, na łuku drogi wypadł z drogi, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło wczoraj, w godzinach porannych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, realizujących czynności na miejscu zdarzenia, na wyjeździe z miejscowości Głużek w kierunku miejscowości Podkrajewo, kierujący samochodem marki  Audi A6, 24-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc z nadmierną prędkością, na łuku jezdni zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zakleszczonego w pojeździe, rannego kierowcę, uwolnili strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Mężczyzna był nieprzytomny. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Policja apeluje o ostrożność – chwila nieuwagi, brawury, złe samopoczucie, zmęczenie i rozkojarzenie za kierownicą mogą się zakończyć tragedią. Warto o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się ruszyć w drogę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

Autor: asp. Aneta Prusik

Powrót na górę strony