Aktualności

"Wakacje z Maxem" i mławską Policją

Data publikacji 08.07.2022

Mławska Policja, już tradycyjnie dołączyła do wakacyjnej akcji, organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie oraz Stowarzyszenie „Bądźmy Razem”. „Wakacje z Maxem” rozpoczęliśmy wczoraj, na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Dziękujemy za pełne radości, uśmiechu i zabawy wspólne chwile i zapraszamy na kolejne spotkania.

Przy policyjnym stoisku nie zabrakło konkursu „Odblask za rysunek”, „Znam znaki drogowe” czy krzyżówki - bezpieczne wakacje . Młodzież chętnie uczestniczyła w quizie, pn. „Narkotyki a prawo”. Uczestnicy akcji rozwiązywali rebusy, krzyżówki i zagadki również z zakresu tematyki „cyberzagrożeń”.  Dzieci wykonywały dla nas rysunki przedstawiające zasady bezpieczeństwa na wakacjach – w tym nad wodą oraz w ruchu drogowym. Mieliśmy także nasz policyjny sprzęt i radiowóz, który pozwalał poczuć się najmłodszym jak prawdziwy policjant w akcji. My też świetnie się bawiliśmy.

Widzimy się już wkrótce, bo 14 lipca na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie, ul. Graniczna. Dołącz do „Wakacji z  Maxem” .

Mamy dla Was wiele ciekawych niespodzianek, zabaw, quizów i nagród. Przy okazji wspólnej zabawy, dowiecie się jak bezpiecznie spędzić wakacje i ochronić  siebie i innych przed niebezpieczeństwami. To także super okazja, by dowiedzieć się na czym polega praca policjanta.

Pozdrawiamy wszystkich i czekamy już na następne wakacje z Maxem.

Autor: asp. Aneta Prusik

Powrót na górę strony