Aktualności

Złodzieja rowerów zarejestrowały kamery. Jeśli go rozpoznajesz, powiadom Policję

Data publikacji 01.07.2022

W maju i czerwcu, na terenie Mławy, doszło do kradzieży rowerów z hal garażowych bloków. Oba zdarzenia nagrały kamery monitoringu. W pierwszym przypadku sprawca ukradł 5 rowerów, po wcześniejszym włamaniu się do klatki schodowej bloku. W drugim, sprawca działający w ten sam sposób, włamał się do kolejnego bloku i z hali garażowej ukradł dwa rowery.

Przypominamy nagranie, dotyczące kradzieży, do której doszło pod koniec maja. Sprawca najpierw włamał się do klatki schodowej. Ukradł pozostawiony tam rower i hulajnogę. Przeszedł następnie do hali garażowej, skąd ukradł kolejne cztery rowery. Trzy tygodnie później nieznany sprawca ukradł dwa rowery z hali garażowej innego bloku, działając w taki sam sposób. Jeden z rowerów miał zainstalowany fotelik dla dziecka. Nie wykluczone, że sprawcą jest ten sam mężczyzna. To zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu.  Mławska Policja publikuje nagrania z obu kradzieży.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 57  lub 47 703 62 00. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

   

Film kradzieże rowerów

Pobierz plik kradzieże rowerów (format mp4 - rozmiar 31.57 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony