Aktualności

Piraci drogowi w Morawach i na ul. Szreńskiej w Mławie, ukarani wysokimi mandatami

Data publikacji 23.06.2022

Wczoraj, podczas prowadzonego nadzoru w rejonach przejść dla pieszych, patrol ruchu drogowego zatrzymał w południe, przy szkole w Morawach pirata drogowego, który jechał z prędkością 117 km/h. Stracił prawo jazdy. Trzech innych kierowców wyprzedzało na przejściu dla pieszych, na ul. Szreńskiej w Mławie. Zostali ukarani mandatami po 2700 zł.

Podczas nadzoru w Morawach, policjanci zauważyli kierującego volkswagenem, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 117 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że sprawcą wykroczenia jest 31-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Interweniujący policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania, nałożyli mandat w wysokości 2500 zł oraz 10 punktów karnych.

W związku ze zgłoszeniami użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, sygnalizujących przekraczanie dozwolonej prędkości na ul. Szreńskiej w Mławie, policjanci pełniący tam nadzór, zatrzymali wczoraj rano trzech kierujących, którzy przekroczyli prędkość i wyprzedzali na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu. Mandatami w wysokości 2700 zł ukarano kierującą bmw, kierowcę renault oraz kierującą oplem.

Policja apeluje o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego – to także  sposób na uniknięcie wysokich mandatów.  

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

  • zapis z videorejestratora
  • zapis z videorejestratora
  • zapis z videorejetratora
  • zapis z videorejetratora
Powrót na górę strony