Aktualności

Ukradł 5 rowerów i hulajnogę. Policja publikuje wizerunek sprawcy

Data publikacji 02.06.2022

Wydział kryminalny mławskiej Policji prowadzi czynności w sprawie kradzieży pięciu rowerów i hulajnogi, do której doszło nocą 30 maja, na terenie Mławy. Jednoślady skradziono z klatki schodowej i hali garażowej jednego z bloków. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje nagranie. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zawiadom Policję, możesz to zrobić anonimowo.

Kamera przed wejściem do bloku zarejestrowała mężczyznę o godz. 1.40 w nocy. Przy użyciu śrubokręta włamał się do klatki schodowej, potem przeszedł do hali garażowej. Z klatki schodowej  ukradł pozostawiony tam  rower oraz hulajnogę. Z hali garażowej  ukradł kolejne cztery rowery. Właściciele zauważyli co się stało dopiero rano i powiadomili Policję. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem sprawcy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 37, 47 703 62 57, 47 703 62 00 lub alarmowy 112. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Film kradzież rowerów

Pobierz plik kradzież rowerów (format mp4 - rozmiar 37.34 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony