Aktualności

Kradły w drogerii, zarejestrowały je kamery monitoringu

Data publikacji 24.05.2022

Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi postępowania, dotyczące przestępstwa kradzieży w jednej z mławskich drogerii. Widoczne na zdjęciach dwie kobiety, kradły perfumy oraz damskie kosmetyki. Jeśli rozpoznajesz te osoby, powiadom Policję.

Do kradzieży doszło w na początku maja. Jedną z kobiet kamery zarejestrowały w ciągu dwóch dni. To młoda kobieta, ciemne, długie włosy. Ubrana była w ciemną bluzkę z szerokimi rękawami, jasne  spodnie. Na innym nagraniu ta sama kobieta ma związane włosy, ubrana jest w jasną bluzę.  Na jednym z nagrań widać towarzyszącą jej kobietę, długie blond włosy. Obie dokonują kradzieży. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które rozpoznają kobiety, widoczne na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 14 lub 47 703 62 56.  Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

  • screen z monitoringu dwie kobiety
  • screen z monitoringu, młoda kobieta w drogerii
  • screen z monitoringu,  kobieta w drogerii
  • screen z monitoringu, młoda kobieta w drogerii
  • screen z monitoringu, młoda kobieta w drogerii
  • screen z monitoringu, młoda kobieta w drogerii
Powrót na górę strony