Aktualności

Ukradli telefon, myszy komputerowe, depilatory – sprawców zarejestrowały kamery

Data publikacji 25.04.2022

Wydział kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi postępowania w sprawie kradzieży, do których doszło w marcu, na terenie dwóch sklepów AGD,RTV w Mławie. W jednym ze sklepów skradziono 3 myszki komputerowe, w drugim- telefon oraz depilatory. Na nagraniach z obu sklepów pojawia się prawdopodobnie ten sam mężczyzna.

Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę w kurtce zimowej z kapturem zakończonym szarym futrem. Na głowie czapka z daszkiem. Charakterystycznie poruszający się mężczyzna ukradł trzy zestawy myszy komputerowych. Na kolejnym nagraniu widać prawdopodobnie tego samego sprawcę. Tym razem ma na głowie czarną czapkę z napisem „NY”. Działa wspólnie z trzema innymi osobami. Kamery zarejestrowały  podejrzaną kobietę z dużą granatową torbą, mężczyznę w zielonej kurtce i mężczyznę z dużym, ciemnym plecakiem, na głowie czapka szaro -czarna wzór moro. Działając wspólnie ukradli telefon oraz trzy depilatory.  Za przestępstwo kradzieży mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeśli rozpoznajesz któregoś ze sprawców lub masz informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu tożsamości sprawców, niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 14.  Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

asp.szt. Anna Pawłowska

 

Film kradzież 1

Pobierz plik kradzież 1 (format mp4 - rozmiar 22.6 MB)

Film kradzież 2

Pobierz plik kradzież 2 (format mp4 - rozmiar 28.8 MB)

Powrót na górę strony