Aktualności

Wypadek z udziałem tira, trzy osoby przewiezione do szpitala

Data publikacji 28.03.2022

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie wypadku, w którym doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Do szpitala przewiezione zostały trzy osoby. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Do wypadku doszło w piątek rano, na skrzyżowaniu ulicy Szczęsnej- Lesiowskiej i LG Electronics.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, jadący ciężarowym volvo, 29-letni mieszkaniec pow. mławskiego, hamując przed poprzedzającym go tirem, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka osobowym mercedesem. Uszkodzone pojazdy całkowicie zablokowały drogę.  Mercedesem kierowała 22-letnia mieszkanka pow. mławskiego. W pojeździe była także pasażerka. Obie kobiety zostały  przewiezione do szpitala w Mławie. Trafił tam także kierowca pojazdu ciężarowego. Mławska Policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia.

Policjanci apelują o ostrożność i wyobraźnię na drodze, chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości, brak koncentracji, mogą doprowadzić do groźnego w skutkach zdarzenia.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

 

Powrót na górę strony