Aktualności

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Data publikacji 21.01.2022

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka, z tej okazji mławscy policjanci przygotowali dla starszych mieszkańców miasta drobne upominki – elementy odblaskowe oraz ulotki informacyjne „Bezpieczny Senior”. Jeszcze przed południem, upominki trafiły do rąk Babć i Dziadków, spotkanych na ulicach Mławy. W działaniach brali udział uczniowie klasy policyjnej Akademickiego Centrum Kształcenia w Mławie.

Wraz z życzeniami  wręczaliśmy seniorom odblaski i ulotki, zawierające porady jak uchronić się przed działaniem przestępców i oszustów. W zamian otrzymywaliśmy najczęściej  serdeczne uśmiechy i podziękowania. Seniorzy z dumą wspominali  także o swoich wnuczętach. Jedna z Pań stwierdziła, że dziś jako pierwsi, złożyliśmy jej życzenia z okazji Dnia Babci. 

W Dniu Babci i Dziadka mławscy policjanci składają wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, zadowolenia z wnucząt, rodzinnego szczęścia, bezpieczeństwa i wsparcia ze strony bliskich. 

Do rodzin osób starszych apelujemy o zainteresowanie i troskę a także przekazywanie seniorom bieżących informacji na temat pojawiających się zagrożeń. Serdeczna rozmowa potrafi wiele zmienić, także w kwestii ochrony bezpieczeństwa. 

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

 

  • młodzież, policjantka i seniorka toją na chodniku. Chłopiec wręcza odblask seniorce.
  • uśmiechnięta seniorka z odblaskiem w ręku w towarzystwie policjantki oraz uczniów klasy policyjnej
  • policjantka wręcza odblaski na przystanku autobusowym
  • uczennice klasy policyjnej wręczają odblask seniorce
  • uczniowie klasy policyjnej wręczają odblask seniorowi
  • uczniowie wraz z policjantką podczas działań
Powrót na górę strony