Aktualności

Kolizja w Parcelach Łomskich, sprawca ukarany mandatem w wysokości 1500 zł

Data publikacji 18.01.2022

Dziś, chwilę po godz. 9 na drodze W 563 w Parcelach Łomskich,doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem tira i samochodu osobowego. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Kierujący bmw- sprawca kolizji, został ukarany mandatem. Zgodnie z nowym taryfikatorem to 1500 zł. Przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Zimowe warunki na drogach wymagają od kierowców szczególnej ostrożności, chwila nieuwagi może doprowadzić do groźnego w skutkach zdarzenia. Przekonał się o tym   29-letni mieszkaniec Mławy, kierujący bmw. Jak wynika z ustaleń na miejscu kolizji, kierowca bmw, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu od strony Mławy, ciężarowemu volvo. Po zderzeniu bmw wpadło do przydrożnego rowu. Obaj kierowcy nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi. Kierujący bmw, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa i kolizję drogową  został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.

Mławscy policjanci apelują o zachowanie maksymalnej ostrożności na drodze. Brak uwagi, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia na drodze.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

 

  • uszkodzone pojazdy ciężarowe volvo i bmw
  • uszkodzone pojazdy ciężarowe volvo i bmw
  • blankiet mandatu karnego z kwotą 1500 zł
Powrót na górę strony