Aktualności

Finał konkursu "Ekipa T.A.K. - Bezpieczeństwo. Nagrody dla Igi i Magdy

Data publikacji 26.11.2021

Wczoraj, podczas kameralnego finału w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie, poznaliśmy dwie wyjątkowe laureatki powiatowego konkursu profilaktycznego pn. "Ekipa T.A.K - Bezpieczeństwo. To Iga Grzywaczewska, uczennica kl. II a Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mławie oraz Magda Wichowska z kl. VIII Szkoły Podstawowej w Niedzborzu.

Iga i Magda stworzyły wyjątkowe prace. Iga stworzyła pracę przestrzenną, której bohaterka na co dzień dba swoje bezpieczeństwo i nosi kamizelkę odblaskową. Magda, to autorka komiksu o przygodach Kapitana Bezpieczeństwo i jego wyjątkowej Ekipy T.A.K. - Bezpieczeństwo. Obie laureatki odebrały nagrody - hulajnogi z rąk Starosty Mławskiego oraz Zastępcy Burmistrza Miasta Mława - patronów konkursu. Konkurencja była ogromna. Na konkurs wpłynęły bowiem 233 prace. W związku z tym komisja konkursowa zdecydowała się przyznać 25 wyróżnień. Nagrody dla wyróżnionych autorów prac od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie - patrona konkursu, już wkrótce trafią do szkół i zostaną przekazane laureatom.

Wyróżnione i nagrodzone prace przez ostatni tydzień można było podziwiać na wystawie, zorganizowanej w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie. 

autor: asp.szt. Anna Pawłowska

zdjęcia: Urząd Miasta Mława/ KN

  • laureatka konkursu ze swoją pracę, obok stoi policjantka
  • wręczanie nagród
  • wręczanie nagród
  • wręczanie nagród
  • zdjęcie grupowe
  • wystawa prac
Powrót na górę strony