Aktualności

WYSTAWA PRAC "EKIPY T.A.K - BEZPIECZEŃSTWO

Data publikacji 17.11.2021

Od dziś, we foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie oglądać można nagrodzone i wyróżnione prace, które przesłane zostały do mławskiej komendy Policji, w ramach konkursu profilaktycznego pn. "Ekipa T.A.K - Bezpieczeństwo". W sumie otrzymaliśmy aż 233 prace dzieci i młodzieży.

To niesamowite komiksy o przygodach superbohaterów Tomka, Aśki i Kacpra oraz prace plastyczne, których bohaterami są Dzieci - Superbohaterowie, dbający o bezpieczeństwo własne i innych w drodze do szkoły. Wystawa potrwa do 25 listopada. To tego dnia poznamy dwóch zwycięzców konkursu, którzy otrzymają nagrody główne.

Z uwagi na bezpieczeństwo w dobie pandemii, finał będzie miał kameralny charakter. Wyróżnienia dla 25 autorów prac zostaną przekazane bezpośrednio do szkół.

Dziękujemy wszystkim młodym autorom prac za udział w plastyczno - graficznym konkursie. Konkursowi patronował Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie, którzy ufundowali nagrody. Relację z finału znajdziecie na naszych stronach internetowych.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników konkursu - tak na prawdę to Wy zasługujecie na miano "Ekipy T.A.K - Bezpieczeństwo".

 

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

 

  • prace plastyczne
  • prace plastyczne
  • prace plastyczne
Powrót na górę strony