Aktualności

Wypadek na Studzieńcu. Apel do świadków

Data publikacji 15.11.2021

Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi czynności w sprawie potrącenia 30-letniego mężczyzny na przejściu dla pieszych, w pobliżu skrzyżowania z Aleją Marszałkowską w Mławie. Pieszy, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca samochodu osobowego zatrzymał się tylko na chwilę, podszedł do rannego, po czym odjechał. Policja poszukuje sprawcy potrącenia i publikuje zdjęcia z monitoringu, apelując do świadków o kontakt.

Do zdarzenia doszło 4 listopada, przed godz. 6 rano w Mławie. Kierujący samochodem osobowym, skręcając w lewo, z Al. Marszałkowskiej w ul. Studzieniec, potrącił znajdującego się na przejściu pieszego. Kierujący pojazdem po chwili odjechał z miejsca zdarzenia. Ranny pieszy, z urazem głowy został przewieziony do szpitala w Mławie. Był trzeźwy.

Mławska policja poszukuje kierowcy samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia, trwają szczegółowe ustalenia. Świadkowie tego zdarzenia oraz osoby, których informacje mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o pilny kontakt z tutejszą jednostką Policji, tel. 47 703 62 00 lub 47 703 62 39 (Wydział Kryminalny). Informacje można także przesyłać za pośrednictwem strony Facebook Policja Mława.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska  

Powrót na górę strony