Aktualności

Wypadek w Ługach, dwie osoby ranne

Data publikacji 07.10.2021

Dziś, tuż przed godz. 7.00 rano, na drodze relacji Ługi – Stare Garkowo, gm. Szreńsk, doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie ograniczeń prędkości.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, na łuku wąskiej drogi, podczas manewru wymijania, doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych. Renault master kierował 43-letni mieszkaniec pow. żuromińskiego. W wyniku zderzenia pojazdów, mężczyzna został zakleszczony w pojeździe. Z wraku auta wydostali  go strażacy.  Drugim pojazdem, renault trafic kierował 44-letni mieszkaniec Żuromina. Ranny w wypadku został 49-letni pasażer tego pojazdu. Kierowca mastera i pasażer z renault trafic  zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Mławska Policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny tego zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność – czas przestawić się na jesienne warunki na drogach – mokra, pokryta spadającymi liśćmi nawierzchnia, miejscowe zamglenia, opady deszczu nie sprzyjają bezpieczeństwu.  Nie bez znaczenia jest także obniżona koncentracja kierujących, zmęczenie. Warto zatem zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do warunków ruchu.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska  

Powrót na górę strony