Aktualności

Wypadek na krajowej siódemce w Uniszkach Zawadzkich. W wypadku uczestniczyło sześcioro dzieci

Data publikacji 14.07.2021

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie wczorajszego wypadku drogowego, w którym ranne zostały trzy osoby, w tym 8-letni chłopiec. W zdarzeniu tym uczestniczyło sześcioro dzieci. Do wypadku doszło tuż przed godz. 18, na odcinku krajowej siódemki w Uniszkach Zawadzkich. Policja apeluje o ostrożność.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący busem 52-letni mieszkaniec Żyrardowa, jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pa ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego citroena.  W busie podróżowało pięcioro kilkunastoletnich dzieci, mieszkańców Żyrardowa. Kierowcy tego auta oraz przewożonym przez niego dzieciom nic się nie stało. W wyniku wypadku ranny został 47- letni kierowca citroena, mieszkaniec Warszawy, 35-letnia pasażerka oraz 8-letni chłopiec. Z obrażeniami ciała  zostali przewiezieni do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Mławscy policjanci ustalają przebieg i przyczyny tego wypadku. Apelują także do kierowców o zachowanie maksymalnej ostrożności za kierownicą. Najmniejszy błąd, zmęczenie, rozkojarzenie, może doprowadzić do tragedii na drodze.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

 

 

 

 

Powrót na górę strony