Aktualności

Dołącz do świata przygód „Ekipy T.A.K. – Bezpieczeństwo” i wygraj super nagrodę

Data publikacji 13.07.2021

Poznajcie Ekipę T.A.K Bezpieczeństwo. To troje przyjaciół, Tomek, Aśka i Kacper. Na co dzień są zwykłymi nastolatkami, jednak gdy dzieje się coś złego i ktoś potrzebuje pomocy – wkraczają do akcji. Tomek, to specjalista od cyberzagrożeń, Aśka czuwa nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym a Kacper ratuje z opresji odpoczywających nad wodą. Ich zadania są trudne ale ta trójka wyposażona jest w niespotykane moce.

Chcesz dołączyć do świata ich przygód a przy okazji wygrać super nagrodę – hulajnogę elektryczną ? Mławska Policja oraz partnerzy akcji Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie zapraszają do wakacyjnej zabawy.

Zasady są proste:

- Raz w tygodniu, na stronie Facebook Policja Mława publikowany będzie początek nowej przygody ekipy superbohaterów Tomka, Aśki i Kacpra ;

- do Ciebie należy stworzenie postaci superbohaterów oraz nadanie im supermocy. To Ty dopisujesz ciąg dalszy przygody i tworzysz z niej komiks. Możesz to zrobić wykorzystując grafikę komputerową, lub tradycyjnie – rysując;

- gotowy komiks w formacie PDF lub JPG (zapisujesz, skanujesz lub fotografujesz) wysyłasz na naszą skrzynkę Facebook Policja Mława. Możesz też wysłać go do nas pocztą tradycyjną lub przynieść. Nasz adres: Komenda Powiatowa Policji w Mławie, 06-500 Mława,  ul. Sienkiewicza 2 z dopiskiem na kopercie – „KONKURS PLASTYCZNY” .Pamiętaj o podpisaniu pracy – wystarczy Twoje imię, wiek i numer kontaktowy lub adres e-mail.

- możesz przesłać tyle swoich komiksów ile chcesz – to zwiększy szanse na wygraną;

- najciekawsze prace będziemy publikować na bieżąco, na naszej stronie Facebook Policja Mława;

- konkurs trwa do końca wakacji;

- nagrody wręczymy we wrześniu;

- w konkursie mogą wziąć udział młodzi mieszkańcy pow. mławskiego w wieku od 10 do 16 lat.

 

POWODZENIA

REGULAMIN KONKURSU

 

 

 

Powrót na górę strony