Aktualności

Kradzież w markecie, zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu

Data publikacji 25.01.2021

Trwają czynności mławskich kryminalnych w sprawie kradzieży kilku butelek whisky w markecie przy Al. Św. Wojciecha w Mławie. Do zdarzenia doszło 30 grudnia 2020 r. Policja publikuje wizerunek złodzieja oraz kobiety, która mu pomagała.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, złodziej przełożył z koszyka do torby kilka butelek whisky, po czym wyszedł ze sklepu. Do kradzieży doszło tuż przed godz. 17.00. Na zewnątrz, przed marketem czekała na niego młoda kobieta. 

Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę lub kobietę ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 47 703 62 00 lub 47 703 62 12.

asp.szt. Anna Pawłowska

  • Fotografia: kradzież sklepowa, pomiędzy półkami sklepowymi widzimy szczupłego mężczyznę, w kurtce koloru szarego i maseczce na twarzy.
  • Fotografia: na dwóch zdjęciach widzimy szczupłą kobietę ubraną kurtkę koloru czarnego, stojącą przed wejściem do marketu.
  • Fotografia: kradzież sklepowa, widzimy dwa zdjęcia - pomiędzy półkami sklepowymi widzimy szczupłego mężczyznę, w kurtce koloru brązowego i maseczce na twarzy.
Powrót na górę strony