Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Odblaskowa moda" i konkurs na najbardziej trendy odblaskowy strój

Data publikacji 20.06.2017

Za nami już kolejny etap akcji "Odblaskowa moda", którą przeprowadza makowska drogówka w szkołach na terenie gminy Sypniewo. Tym razem był to pokaz odblaskowej mody i konkurs na najlepszy strój.

„Odblaskowa moda” to akcja która ma na celu uświadomienie pieszym i rowerzystom, że to oni mogą mieć znaczny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Akcja ma na celu również promowanie odzieży odblaskowej i odblasków wśród dzieci i młodzieży, ponieważ ubrania te nie tylko cieszą oko, ale potrafią uchronić pieszego przed nieszczęściem.

Do konkursu przystąpiły klasy 1-3 Szkoły Podstawowej w Sypniewie. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Oceniana była pomysłowość, wykonanie i zaprezentowanie przygotowanych kreacji. W jury zasiedli przedstawiciele Zespołu Szkół w Sypniewie oraz makowscy funkcjonariusze. Spośród wszystkich uczniów wyłoniono trzech zwycięzców, którzy otrzymali nagrody.

Wszystkim dzieciakom dziękujemy za tak aktywne zaangażowanie się w tą akcję oraz ich nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu konkursu.

Opr. M. Winnik

Film Pokaz odblaskowej mody

Powrót na górę strony