Aktualności

Wypadek drogowy – ku przestrodze

Data publikacji 24.03.2023

Policjanci z makowskiej policji wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w Chrzczonkach, gmina Różan. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą wykonał nieprawidłowy manewr wymijania z jadącą z naprzeciwka toyotą. Kierująca toyotą dachowała. Kobieta trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (23.03.2023) o godz. 10:55 w Chrzczonkach, gmina Różan. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 53-letni kierujący skodą nieprawidłowo wykonał manewr wymijania, jadąc środkiem drogi. Jadąca z naprzeciwka toyota, którą kierowała 32 – letnia mieszkanka pow. makowskiego, chcąc uniknąć zderzenia zjechała na pobocze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachowała. W wyniku zderzenia kierująca toyotą odniosła obrażenia ciała i została zabrana do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali czynności, które pozwolą ustalić dokładny przebieg i przyczyny tego zdarzenia.

 

podkom. Monika Winnik

Powrót na górę strony