Aktualności

Wypadek – apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 22.09.2022

Wczoraj doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów na drodze krajowej nr 60 w Makowie Mazowieckim. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

21 września około godz. 7:20 w Makowie Mazowieckim na ul. Duńskiego Krzyża doszło do groźnego zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia to kierujący iveco 46 – letni, mieszkaniec Makowa Mazowieckiego, jadąc w kierunku Karniewa nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w jadący przed nim samochód osobowy matki Mercedes, którego kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo. W wyniku uderzenia kierująca mercedesem, 39 – letnia mieszkanka Makowa Mazowieckiego, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym Man z naczepą, natomiast kierujący iveco zjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia ucierpiała 39 - letnia kierująca osobówką i trafiła do szpitala.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Kierującemu icveco zatrzymano prawo jazdy. Na miejscu policjanci wykonali czynności, które pozwolą ustalić dokładny przebieg i przyczyny wypadku. Droga krajowa nr 60 na odcinku Maków Maz. - Karniewo została zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia w ruchu potrwały kilka godzin.

 

st. asp. Monika Winnik

Powrót na górę strony